Tom handlekurv

Kabler

Søkefilteret nedenfor gjør det enkelt for deg å vise produktene som har de egenskapene du er ute etter. Du trenger ikke å sette verdier for alle parameterene - bare sett de som er viktige for deg. Dersom du synes det er vanskelig å bruke søkefilteret bør du prøve vår søkewizard. Her kan du sette en parameter om gangen. I tilfelle du ikke vil bruke hverken filter eller wizard kan du istedet vise alle 22454 produktene i denne kategorien.
Velg alt | Nullstill filter
Prisområde 
Søkeord   
Vis produkter

Produsenter (Velg alt | Nullstill)
3WARE (1) DELTACO GAMING (3) J5 CREATE (16) POWERVISION (1)
4smarts (2) DENSO (1) JABLOCOM (2) POWERWALKER (2)
ACCELL (33) DIGIALITY (1) JABRA (2) PPC (1)
ACER (2) DigitaLinx (41) Jif (1) PRIOLITE (1)
ACME (10) DIGITUS (483) JUNIPER (3) PROCAB (176)
ACT (337) DINIC (10) JUPIO (5) PROFIGOLD (2)
ACTi (1) DIREKTRONIK (66) KANEX (1) PROFITEC (7)
ADAM HALL (40) D-LINK (4) KENSINGTON (32) PROMISE (1)
ADAPTEC (21) DMT (92) KEY (2) QNAP (17)
A-DATA (21) DS (2) KEYDIGITAL (3) QUANTA (6)
ADDER TECH (23) EASYDIST (2) KLOTZ (12) QUANTUM (28)
ADVANTECH (2) ECLER (9) KONDATOR (6) RAD (1)
AESP (7) EDNET (78) KONFTEL (5) RAIDSONIC (16)
AIC (4) EFB-ELEKTRONIK (141) KRAMER (866) RAM MOUNT (1)
AKASA (11) EIZO (22) LAMATECH (5) RARITAN (84)
ALCATEL (74) EKAHAU (1) LANTRONIX (3) RAVPower (4)
ALLIED TELESYN (1) ELO (6) LAUT (4) Richmond & Finch (8)
ALLOCACOC (1) ENGENIUS (1) LENGTION (1) RICOH (2)
AMD (5) EPSON (1) LENOVO (331) ROLINE (1129)
ANSMANN (2) EPZI (16) LEVELONE (3) ROSE (6)
APC (88) EQUIP (29) LEXMARK (4) SAFEWARE (2)
APIAS (5) ERCKO (4) LIFEPROOF (5) SAMSUNG (99)
APPLE (38) ERGOTRON (3) LINDY (121) SANDBERG (90)
ASSMANN Electronic (338) eSTUFF (93) LinkIT (760) SAPPHIRE (10)
ASUS (2) EV Connect (1) LINKSYS BY CISCO (5) SATECHI (2)
ATEN (21) EVOLINE (1) LOCK N CHARGE (1) SCP (47)
ATLONA (1) EXC (670) LOGILINK (124) SEIKO (6)
ATOP (5) EXSYS (3) LOGITECH (3) SHUTTLE (2)
AUDAC (12) EXTREME (24) LSI (40) SIERRA WIRELESS (1)
AUDIOCODES (4) FERRARI (6) LUMENS (1) SIGNALINE (44)
AUTRA (1) Fiberworks (1) LYCOM (1) SILICON POWER (10)
AVERMEDIA (6) Fibrain SP (8) MACLOCKS (2) SILVERSTONE (1)
AVOCENT (28) FLEXSON (3) MAG (8) SMARTEQ (1)
AX Accessories (2) FLUKE NETWORKS (1) MAGTEK (1) SMS (1)
AXIS (1) FORTINET (9) MANHATTAN (38) SOCKET (2)
AxTel (4) FREBER (1) MATROX (12) SONY (2)
BACHMANN (12) FUJITSU (166) MAXIMUM (33) ST LAB (19)
BARACODA (5) FULINK (22) MCAB (1) STAR MICRONICS (1)
BE QUIET! (2) FUNKWERK (1) MCDODO (17) STARTECH (947)
BELKIN (386) FUSE CHICKEN (1) MediaRange (19) StayOnline (84)
BENQ (1) GARBOT (64) MELLANOX (60) STOLTZEN (70)
BIGBEN (18) GARMIN (1) MERCURY (6) STREETZ (20)
BIXOLON (1) GeChic (1) MICROCONNECT (3657) SUPERIO (3)
BizLink (3) GEFEN (1) MICROSOFT (7) SUPERMICRO (45)
BLACK BOX (1) GEMBIRD (5) MIDAWORKS (22) SUPRA (28)
Blackbox (568) GENERAL CABLE (1) MIDDLEATLANTIC (11) SVIVE (5)
Blåmärke (2) GIGATECH (1) MIKROTIK (1) SY Electronics (5)
BOSCH (1) GLOBAL CACHE (1) MONACOR (1) SYNOLOGY (7)
BRAINBOXES (9) GOOBAY (171) MOSHI (2) TANDBERG (8)
BRENNENSTUHL (18) GÖTESSONS (1) MOTOROLA (1) TARGUS (22)
BROADCOM (31) GP (4) MOXA (57) TECHCONNECT (10)
BROTHER (3) GRATEQ (8) NCR (1) TELEVES (6)
BTX (1) GRIFFIN (15) NEC (3) TENDA (3)
C2G (1) GUESS (1) NEETS (1) TOSHIBA (2)
CABLES DIRECT (3) HÄHNEL (4) NEUTRIK (5) TPG/COGNITIVE (4)
CABLES TO GO (966) HAMA (136) NEWSTAR (6) TP-LINK (8)
CABLES UNLIMITED (1) HAPPY PLUGS (1) NIKON (1) TRENDNET (7)
Cablexpert (1) HDfury (1) NOCTUA (1) TRUST (34)
CABSTONE (2) Hewlett Packard Enterprise (669) NoNDA (2) UBIQUITI (6)
CAMBIUM NETWORKS (2) HGST (1) Nordic ID (3) ULTRA (2)
CANON (7) HIK VISION (1) NORLINK (3) UNIT (3)
CAPTURE (1) HONEYWELL (9) OEM (493) UNITECH (1)
CHARGE AMPS (7) HOT WHEELS (1) OKI (1) VALUE (353)
CIPHERLAB (5) HP (124) OLYMPUS (3) VALUELINE (4)
CISCO (596) HTC (1) OPTICIS (19) VEHO UK (4)
CLICKTRONIC (232) HUAWEI (35) OPTICON (2) VERBATIM (17)
CLUB 3D (53) HUDDLY (2) OPTICON SENSORS (1) VERTIV (4)
COMNET (4) HYPER (1) OPTOMA (1) VIDEO SEVEN (105)
CONTOUR DESIGN (1) IBM (71) OTTERBOX (14) VISION (215)
CORSAIR (22) ICIDU (3) P.I. ENGINEERING (1) VIVANCO (40)
Cradlepoint (1) iDEAL OF SWEDEN (10) PANASONIC (6) VIVOLINK (316)
CRAVE (12) IDTECH (3) PATCHSEE (1) WESTERN DIGITAL (3)
CREATIVE (1) IFROGZ (10) PEAKOPTICAL (72) WYRESTORM (18)
CROSSMATCH (1) IIGLO (199) PEERLESS (1) WYSE (1)
CYGNETT (2) INFOCUS (3) PHILIPS (1) XEROX (5)
DATALOGIC (3) INSMAT (9) PLANET (9) YEALINK (2)
DATAPATH (6) INTEL (97) PLATINUM TOOLS (2) YUNG-LI (40)
DELL (98) INTELLINET (4) PNY (36) ZEBRA (93)
DELOCK (748) IOGEAR (56) POLYCOM (45) ZYXEL (5)
DELTACO (2247) I-TEC (11) PORT DESIGNS (5)
Type (Velg alt | Nullstill)
Adapter (358) DIN/mini DIN (50) Mobilephone (500) Storage Converter (40)
Antenne (366) DisplayPort (500) SAS (401) Strøm (1714)
Audio / Video (1805) DVI (369) SATA/eSATA (358) Tele (214)
Cat5 (231) Ethernet (146) SCART (21) Thunderbolt (48)
Cat5e (1060) Fiber (1620) SCSI (24) USB (2435)
Cat6 (2666) Firewire (38) Seriell / paralell (496) VGA (Analog) (666)
Cat6a (924) HDMI (1347) Special (79) Video Converter (1779)
Cat7 (168) IDE/Floppy/ATX (4) Spesiell nettverk (224)
Connector 1 (Velg alt | Nullstill)
2 x 3.5mm (8) DVI-D (379) Molex (4-pin) (22) SATA III (46)
2 x RCA (123) DVI-D + USB (5) MPO/MTP (45) SATA III 7-pin (33)
2 x XLR (21) DVI-I (99) MTP (2) SC (171)
2.5mm (8) E-2000 (APC) (13) MT-RJ (40) SC/APC (9)
2x ST (1) eSATA (26) N (819) SC/UPC (25)
3 x RCA (41) eSATAp (6) NEMA 5-15P (2) SCART (8)
3.5mm (669) F (21) NEMA 5-16 (1) SCART (21-pin) (20)
3-pin (2) FC (44) N-Type (46) SFF-8087 (16)
4-p (11) FME (2) PCI-E (6-pin) (2) SFF-8088 (19)
4-pin Molex (4) F-type (7) PCI-E (8-pin) (2) SFF-8643 (17)
4-pin PWM (2) HD68 (3) Power Plug (307) SFP+ (39)
5 x BNC (9) HDMI (793) Power Plug (Type I) (11) SMA (24)
5-pin DIN (4) HDMI A (Full size) (1018) Power Plug BRA (Type N) (7) ST (95)
6.35mm (88) HDMI A (Full size) + 3.5mm (2) Power Plug DK (Type K) (34) ST/BFOC (7)
68-p (7) HDMI A (Full size) + USB A (8) Power Plug Euro (232) Sub-D9 (9)
6-p (16) HDMI C (Mini HDMI) (34) Power Plug IT (Type L) (5) S-Video (23)
6-p Mini-DIN (8) HDMI D (Micro HDMI) (22) Power Plug SA (Type M) (6) S-Video (4-pin) (19)
9-p (10) IDC (26) Power Plug Swiss (Type J) (17) Thunderbolt (53)
ATX (4-pin) (2) IEC (4) Power Plug UK (Type G) (64) TNC (5)
BNC (60) LC (880) Power Plug US (Type A) (3) TOSLINK (91)
C13 coupler (203) LC/APC (7) Power Plug US (Type B) (25) USB (27)
C14 coupler (152) LC/PC (8) PS/2 (31) USB 2.0 (7)
C15 coupler (31) LC/UPC (53) QD (3) USB 2.0 A (7)
C19 coupler (101) Lightning (43) QMA (1) USB 3.0 (21)
C20 coupler (35) Male (1) QSFP (78) USB 3.0 A (7)
C21 coupler (1) MHF (I-PEX) (19) QSFP+ (63) USB A (2128)
C5 coupler (9) MHL (6) QSFP28 (20) USB B (25)
C7 coupler (7) Micro USB (8) RapidRun (15 pin) (5) USB C (871)
CEE 3p (2) Micro-HDMI (28) RCA (168) VF45 (3)
Coax (70) Micro-USB A (18) RJ-10 (14) VGA (23)
CX4 (14) Micro-USB B (43) RJ-11 (104) VGA (D-Sub) (722)
DB-25 (121) mini DisplayPort (515) RJ-12 (22) VGA (D-Sub) + 3.5mm (103)
DB-9 (248) Mini-DVI (2) RJ-45 (4773) Wieland (11)
DisplayPort (974) Mini-HDMI (30) RP-SMA (29) XLR (79)
DisplayPort 1.2 (6) Mini-SAS (124) SAS (9) XLR (3-pin) (58)
DisplayPort M (2) Mini-SAS HD (86) SATA (81) XLR (5-pin) (2)
DMS-59 (24) Mini-USB A (7) SATA 15-pin (19)
DVI (18) Mini-USB B (13) SATA 7-pin (59)
DVI-A (35) Molex (3-pin) (4) SATA II (24)
Connector 2 (Velg alt | Nullstill)
2 x 3.5mm (55) C13 coupler (373) MHF (I-PEX) (16) SATA III 7-pin (32)
2 x 6.3mm (17) C14 coupler (224) Micro USB (49) SC (509)
2 x BNC (9) C15 coupler (102) Micro-USB A (35) SC/APC (13)
2 x C13 (20) C19 coupler (93) Micro-USB B (484) SC/PC (6)
2 x DVI-D (6) C20 coupler (96) Micro-USB B/Apple/Lightning (3) SC/UPC (35)
2 x DVI-I (10) C21 coupler (6) Micro-USB B/Lightning (12) SCART (21-pin) (19)
2 x HDMI A (Full size) (10) C36 (21) mini DisplayPort (129) SFF-8087 (17)
2 x Molex (3-pin) (3) C5 coupler (117) Mini-SAS (95) SFF-8088 (21)
2 x Molex (4-pin) (5) C7 coupler (117) Mini-SAS HD (63) SFF-8470 (12)
2 x RCA (268) C8 coupler (2) Mini-TOSLINK (2) SFP (3)
2 x RJ45 (8) Coax (73) Mini-USB A (5) SFP+ (44)
2 x USB A (35) CX4 (11) Mini-USB B (147) SMA (23)
2 x VGA (D-Sub) (20) DB-25 (106) Molex (3-pin) (2) ST (153)
2 x XLR (11) DB-9 (239) Molex (4-pin) (15) ST/PC (2)
2.5mm (8) DC (3) MPO/MTP (44) ST/UPC (23)
2p (5) DisplayPort (636) MTP (1) Sub-D9 (8)
2x SATA 15-pin (4) DisplayPort / HDMI / DVI-D (13) MT-RJ (46) S-Video (4-pin) (36)
3 x RCA (62) DisplayPort + USB A (7) N (898) Thunderbolt (49)
3 x RCA + S-Video (2) DVI (67) N-Type (37) TNC (10)
3.4mm Power (2) DVI-D (657) PCI-E (6-pin) (6) TOSLINK (89)
3.5mm (472) DVI-I (103) PCI-E (8-pin) (2) USB (6)
3-pin (11) DVI-I + VGA (D-Sub) (8) PS/2 (31) USB 2.0 (3)
4 x Molex (3-pin) (1) eSATA (28) QSFP+ (44) USB 2.0 A (2)
4 x SATA (38) F (19) RapidRun (15 pin) (2) USB 3.0 (11)
4 x SFP+ (14) FME (2) RCA (172) USB A (770)
4-p (19) F-type (4) RF (3) USB B (441)
4-pin Molex (2) HDMI (833) RJ-10 (12) USB C (491)
4-pin PWM (4) HDMI + DVI-D (8) RJ-11 (52) VGA (91)
5 x BNC (44) HDMI + VGA (D-Sub) (10) RJ-12 (22) VGA (D-Sub) (945)
5.5mm Power (8) HDMI A (Full size) (1119) RJ-45 (4781) VGA (D-Sub) + 3.5mm (118)
5-pin DIN (3) HDMI C (Mini HDMI) (55) RP-SMA (33) VGA (D-Sub) + USB (16)
6.35mm (64) HDMI D (Micro HDMI) (59) RS-232 (17) VGA (D-Sub) + USB A + 3.5mm (5)
6-p (14) IDC (7) Samsung 30-p (5) VGA + HDMI + DVI (29)
6-p Mini-DIN (8) IDE/SATA (4) SAS (5) Wieland (25)
9-p (8) IEC (6) SATA (106) XLR (86)
Apple 30-p (24) LC (555) SATA 7-pin (56) XLR (3-pin) (56)
ATX (4-pin) (2) Lightning (362) SATA II (22) XLR (5-pin) (4)
BNC (57) Lightning / USB C / USB micro B (17) SATA III (51)
Vis produkter